Apartament me qira 3+1 prane Liqenit

1,700€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament me qira 3+1 prane Liqenit dhe Parkut Kombetar. Apartamenti ka hapesira te medha dhe te mireorganizuara. Dhoma e ndenjes eshte e bollshme dhe ka drite natyrale te mjaftueshme. Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Dhomat e gjumit gjithashtu jane te bollshme dhe te mobiluara kendshem. Apartamenti ka mobilim cilesor, dysheme parketi dhe sistem ngrohje me gaz.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location