Apartament me qira, i sapomobiluar dhe me pamje fantastike

600€ per muaj

Pershkrimi

Apartament me qira, i sapomobiluar dhe me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor me nje pozicion fantastik si per pamjen qe te ofron edhe per aksesin e shpejt ne rruge. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar, dyshemeja eshte shtruar me laminat, eshte vendosur sistem qendror ngrohje-ftohje. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje dhe gatimi bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti sic shihet edhe nga fotot eshte i mobiluar bukur dhe totalisht deri te ekspresi kafes. Ju duhet vetem te vendosni sendet personale dhe ta shijoni qendrimin ne te.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location