Apartament me qira ne Bllok

600€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament me qira ne Bllok prane Credins Bank.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115m2, organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje orientim nga Jug-Perendimi. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe eshte i mire administruar. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe eshte i pajisur me sistem ngrohje -ftohje.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone ne kontaktoni.

Location