Apartament me qira per zyra ne zonen ish-Bllokut

700€

Pershkrimi

Apartament i pershtatshem per zyra me qira. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire. Zona eshte nje nder te kerkuarat ne kryeqytet pasi eshte e zhvilluar, e aksesueshme me rruget kryesore si dhe shume sherbimne dhe facilitete si per banim dhe per zhvillim te bizneseve te ndryshme. Ai organizohet ne 4 ambiente pune, 2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesirat jane te mireorganizuara, te bollshme si dhe plot drite natyrale fale pozicionit qe ka.

Cmimi eshte ne vleren Neto.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location