Apartament me qira prane Kompleksit Dinamo

€400 ne muaj

Description

Apartament me qira prane Kompleksit Dinamo, i arreduar totalisht dhe nje vend parkimi te dedikuar. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenjeje-kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona eshte e preferuar dhe me akses lehtesisht drejt qendres se Tiranes, liqenit dhe autostrades.

Per me shume detaje apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location