Loading...

Apartament per qira, prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi

400€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira, prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Planimetria e tij eshte e perbere nga nje dhome ndenjeje dhe gatim bashke, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte mobiluar totalisht per te krijuar kushtet optimale, per nje qendrim sa me te rehatshem. Orientimi eshte Jug, pozitive si per ndricimin, ngrohtesi dhe qetesine.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje vendparkimi nentoke.

Per nje vizite prane ketij apartamenti, mund te na kontaktoni!

Vendodhja