Apartament me qira te Kompleksi TID

1,800€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament me qira te Kompleksi TID. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, pasi ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete per nje jetese te mire. Orientimi eshte Jug dhe me pamje nga liqeni, qe e ben shume relaksuese. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i investuar, i mobiluar kendshem dhe i mire ndricuar nga drita natyrale.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location