Loading...

Apartament modern 2+1 per Qira

1,200€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament modern 2+1 per Qira, prane St. Qemal Stafa dhe Parkut te Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe prestigjioz me administrim dhe siguri 24 ore. Hapesirat e brendshme jane te mire organizuara dhe me pamje te kendshme nga gjelberimi i parkut. Dhoma e ndenjejes dhe kuzhina jane te bollshme dhe plot drite natyrale, ndersa 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet dhe 1 depo lidhen nepermjet korridorit. Gjithashtu apartamenti eshte i mobiluar me shije dhe me gjithcka duhet per nje jetese sa me komode perfshire sistemin qendror ngrohje-ftohje. Ne cmim apartamenti gjithashtu, ka te perfshire nje vend parkimi ne katet nentoke.

Per ta vizituar nga afer kete apartament mos nguroni te na kontaktoni.

Vendodhja