Loading...

Apartament Modern 3+1 per Qira prane diges se Liqenit

1,700€ per muaj

Pershkrimi

Apartament Modern 3+1 per Qira prane diges se Liqenit, brenda nje kompleksi te bukur dhe prestigjioz. Apartamenti ka hapesira te bollshme, komoditet dhe arredim modern me ngjyra te ngrohta. Pamja nga liqeni artificial eshte qershia mbi torte e ketij apartamenti. Kompleksi ka sherbime te ndryshme brenda e jashte tij dhe eshte nder me te preferuarit ne Tirane.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja