Apartament Modern per Qira prane Kopshtit Botanik

€600 per muaj

Pershkrimi

Apartament Modern per Qira prane Kopshtit Botanik, i sapo arreduar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallat te ri dhe cilesor. Gjithashtu ai eshte arreduar me shije, cilesi dhe ka hapesira te bollshme. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke dhe kane dalje ne ballkon nga ku shikojme liqenin e Tiranes dhe kodrat e gjelberuara. Dhoma e ciftit eshte e bollshme dhe e arreduar kendshem me tualet te pervetshem, ndersa dhoma e dyte eshte lene per tu arreduar ne varesi te deshires se qiramarresit. Tualeti i dyte ndodhet ne hyrjen e korridorit. Apartamenti ka nje post parkimi te dedikuar ne katin nentoke gjithashtu.

Per me shume informacion apo per ta vizituar kete apartament mos hezitoni te na kontaktoni.

Location