Apartament (papafingo) per qira.

1,500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament (papafingo) per qira. Ndodhet ne Secret Garden rezidence nje kompleks cilesor, mes qetesise, ajrit te paster dhe natyres se gjelber. Zona eshte nder te preferuarat per banim ku te ofron sherbime, facilite dhe shkollat me te mira private. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje me hapesire te bollshme, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, lavanderi dhe 4 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, i investuar mire dhe eshte banuar per nje periudhe te shkurter.

Per me shume informacion dhe vizite prane tij, na kontaktoni.

Location