Apartament per qira

600€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira Rruga Myslym Shyri. .

Apartamenti ka hapesira te bollshme te brendshme qe organizohen ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i areduar kendshem dhe me gjithcka qe duhet per nje jetese komode.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location