Loading...

Apartament per Qira (Kopshti Zoologjik)

700€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament per Qira (Kopshti Zoologjik) ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe eshte i arreduar ne menyre cilesore. Organizimi i hapesirave eshte komod dhe ofron dy dhoma ndenjeje, kuzhine, dy dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon. Gjithashtu ky apartament ka 3 vende parkimi ne dispozion te tij. Vendodhja eshte komode si prane ndodhet Kopshti zoologjik dhe atij botanik, shetitorja e diges se Liqenit, autostrada qe te con ne TEG apo Elbasan.

Cmimi eshte ne vleren Neto.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja