Loading...

Apartament per qira mbrapa Hotel Diplomat 2

250€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira mbrapa Hotel Diplomat 2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe investuar me se miri. Eshte i organizuar me dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, dhome gjumi dhe nje tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja