Loading...

Apartament per qira ne ish-Bllok

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne ish-Bllok. Ai ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara, me mundesi sherbimesh, facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati shume te mire, me hapesira te bollshme dhe orientim jug. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe i kendshem. Cmimi i qirase mujore eshte 1200/euro.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja