Apartament per qira ne kompleksin TID (Nobis)

1,300€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne kompleksin TID (Nobis).  Apartamenti ka hapesira te bollshme, planimetri te rregullt, orientimi i ambientit te ndenjes eshte Jug dhe Veri dhomat e gjumit. Apartamenti ka te instaluar kuzhinen dhe sistemin qendror ngrohje-ftohje.

Kompleksi eshte nder me te preferurit per banim pasi pervec cilesise se apartamenteve, brenda kompleksit ndodhet pothuajse te gjitha sherbimet, bare, restorante, bank, supermarket, pishene, spa etj.

Cmimi eshte ne vleren Neto.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

 

Location