Loading...

Apartament per qira ne nje ndertese prestigjoze

Apartament per qira ne nje ndertese prestigjoze

Apartament per qira ne nje ndertese prestigjoze me sherbim dhe siguri 24 ore. Artamenti ndodhet ne katet e larta te nderteses, gje qe mundeson ndricim shume te mire dhe qetesi. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, garderobe, lavanteri, tualet dhe 1 ballkon.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.