Apartament per qira ne Rezidencen Long Hill

€1,300 per muaj

Description

Apartament per qira ne Rezidencen Long Hill. Apartamenti ka nje siperfaqe 120 m2 te organizuar ne nje dhome ndenjeje te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje shume te bukur.

Hapesirat jane te mireorganizuara dhe arredimi i tij eshte i bukur, komod dhe me te gjitha kushtet per nje jetese sa me te rehatshme.

Rezidenca ne te cilen ben pjese ky apartament eshte nder me te mirat dhe me te organizuarat. Pozicioni dhe hapesirat e gjelberuara perreth krijojne mundesine per te jetuar dhe kaluar kohen tuaj te lire midis ajrit te paster dhe qetesise.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location