Loading...

Apartament per qira ne rrugen Bill Klinton

400€

Pershkrimi

Apartament per qira ne rrugen Bill Klinton afer me Kopeshtin Botanik dhe Unazen e Madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, me arredim te kendshem si dhe ndricim te bollshem natyral fale pozicionit qe ka. Zona eshte e mire, me infrastrukture te zhvilluar e aksesueshme me rruget e shume sherbime e facilitete te tjera.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja