Loading...

Apartament per qira ne zonen e Gardes

400€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Gardes. Zona eshte nder te kerkuarat ku te favorizon me sherbimet, facilitetet e saj per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka ndricim te bollshem natyral. Qiraja mujore eshte 400/euro.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja