Loading...

Apartament per qira ne zonen e Gardes.

1,000€

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje pallati cilesor, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte nje nder me te kerkuarat dhe preferuarat pasi ka akses me rruget kryesore, shkolla, farmaci prane si dhe teresi sherbimesh dhe facilitetesh. Vetem pak minuta ecje ne kembe do gjendeni ne Parkun e Madh ku do shijoni natyren dhe shetitjet tuaja. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, arredim te kendshem dhe te ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetese sa me komode. Gjithashtu disponon dhe 1 post parkimi i cili perfshihet ne cmim.

Cmimi eshte ne vleren neto

Per nje vizite prane ti, na kontaktoni.

Vendodhja