Apartament per qira ne zonen e Gardes

2,000€

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume cilesor, i pajisur me ashensor me me administrim 24 ore. Zona eshte nje nder me te kerkuarat ne kryeqytet pasi eshte e zhvilluar, ka akses me rruget, sherbime dhe facilitete te shumta per nje jetese te mire. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje te madhe, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh me pamje te bukur. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, te bollshme dhe te arreduara kendshem. Mundesi e mire banimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location