Apartament per qira ne zonen e Gardes

800€ Per muaj

Pershkrimi

∈Apartament per qira ne zonen e Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor me administrim 24 ore. Distanca nga zona e ish-bllokut, Bulevardit Deshmoret e Kombit dhe Parku i Liqenit Artificial eshte vetem 2-5 minuta ne kembe.

Planimetria eshte e rregullt, dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Arredimi i kendshem me te gjitha kushtet per nje jetese sa me te rehatshme.

Per me shume info dhe nje vizite prane tij, na kontaktoni!

Features

Location