Loading...

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut.

460€

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe te mireadministruar. Zona eshte nder me te kerkuarat, aksesueshme me rruge kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime e facilitete per nje menyre jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesira e apartamentit eshte e mireorganizuar, i kendshem dhe ka ndricim te bollshem natyral.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja