Apartament per qira ne zonen e Rruges Elbasanit

700€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Rruges Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati relativisht i ri ne zonen e Rruges e Elbasanit. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, dhoma gjumi, tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar mire dhe me hapesire te bollshme. Gjithashtu ka dhe garash me dy poste vendparkimi, te perfshira ne cmim.

Per me shume informacion dhe vizite prane tij, na kontaktoni.

Location