Apartament per qira ne zonen e RTSH

€575 per muaj

Description

Apartament per qira ne zonen e RTSH. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem i cili ben lidhjen me te gjithe ambientet e tij, dhoma e ndenjes bashke me ate te gatimit, 2 dhoma gjumi,  2 tualete,  nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht.

Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te kerkuarat ne Tirane si per banim ashtu dhe per biznes. Pallati eshte i mireadministruar.

Cmimi i ketij apartamenti eshte i leverdisshem.

Na kontaktoni per nje vizite prane tij.

Location