Apartament per qira ne zonen e Televizionit Shqiptar

600€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Televizionit Shqiptar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume te mire, me administrim 24 ore. Hapesirat jane te bollshme, mobilimi eshte i perdorur por mund te hiqet, kuzhina eshte e vecuar.

Apartamenti eshte i pershtashem per banim ose per perdorim zyrash. Zona eshte nje nder zonat me prestigjoze te Tiranes.

Cmimi eshte Neto, por me i ulet ne krahasim me cmimet e tregut.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location