Apartament per qira, per zyra ose banim

€1,200 per muaj

Description

Apartament per qira, per zyra ose banim. Ndodhet nje nje ndertese te re dhe shume cilesore. Planimetria e tij eshte e perbere nga: nje dhome ndenjeje e madhe, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave ka tualet brenda dhe nje ambient per garderobe (ne rastin e zyrave mund te sherbej si dhome per server apo arkiv), nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katet e ulta, e pershtatshme per perdorim zyre, klinike etj. Pamja e tij eshte ne kryqezimin e dy rrugeve kryesore, pozitive per reklamimin e biznesit tuaj.

Apartamenti mund te jepet edhe per banim, per momentin eshte vendosur vetem sistemi ngrohje-ftohje. Per pjesen e mobilim mund te diskutohet rreth kerkesave tuaja.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, mund te na kontaktoni.

Location