Loading...

Apartament per qira prane Akademise se Arteve

1,300€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Akademise se Arteve. Apartamenti ndodhet ne nje prej pallateve me cilesore te zones, me administrim shume te mire dhe me roje 24/7. Orientimieshte Lindje-Jug.

Apartamenti ka hapesira te bollshme, dhome ndenjeje e madhe bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon i madh me pamje nga Parku i Liqenit. Apartamenti eshte i mobluar totalisht.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

 

Vendodhja