Apartament per qira prane Akademise se Arteve

1,000€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Akademise se Arteve. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese cilesore dhe me administrim shume te mire. Apartamenti ka nje planimetri te bollshme dhe me orientim Jug-Lindje. Planimetri e perbere nga; dhome ndenjeje dhe gatimi bashke, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka cilesi te mire punimesh, dyshemeja eshte e shtruar me laminat, sistemi qendror ngrohje-ftohje. Mobiljet jane te kendshme dhe me te gjitha kushtet per nje jetese sa me te rehatshme. Zona eshte nder me te mirat dhe me prestigjozet per banim. Pamja nga ballkonet eshte e bukur dhe relaksuese.

Cmimi eshte vlera neto.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location