Apartament per qira prane diges se Liqenit

1,700€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane diges se Liqenit. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Zona eshte nder te preferuarat, te ofron sherbimet, facilitete dhe vetem pak minuta larg liqenit dhe natyres. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje te bollshme, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i investuar mire, me arredim modern dhe me shije. Siperfaqja eshte 170m2 dhe eshte i disponueshem ne korrik.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Features

Location