Loading...

Apartament per qira prane fakultetit Juridik

800€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te banim me orinetim Lindje. Hapesirat  jane te bollshme dhe mobilimi eshte cilesor. apartamenti ka dhomen e ndenjes dhe gatimit bashke, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Rruga ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe mjaft e preferuar per banim. Vendodhja e ketij apartamenti eshte favorizuese pasi ndodhet prane Sheshit Willson, zones se ish-bllokut, Parkut te Liqenit. Pothuajse te gjitha sherbimet jane te perfire ne kete zone.

Apartamenti ka te perfshire ne cmim edhe nje garazh nentokesor.

Per me shume info dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Vendodhja