Loading...

Apartament per qira prane fakultetit Juridik

Apartament per qira prane fakultetit Juridik

Apartament per qira prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te banim me orinetim Lindje. Hapesirat  jane te bollshme dhe mobilimi eshte cilesor. apartamenti ka dhomen e ndenjes dhe gatimit bashke, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.