Loading...

Apartament per qira prane Gardes

1,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Siperfaqja e apartamentit eshte 110 m2.

Per me shume informacion na konataktoni.

Vendodhja