Loading...

Apartament per qira prane Gardes

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka dhe nje vendparkimi ne katin nentoke, i perfshire ne cmim.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja