Apartament per qira prane Gardes

2,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara, ku te ofron sherbime dhe facilitete. Apartamenti ndodhet nje nje pallat cilesor dhe i administruar. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome te madhe ndenjeje , kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti ka hapesira te bollshme, drite natyrale dhe orientim Jug-Lindje. Apartamenti jepet me qira per banim ose zyra. Gjithashtu ka dhe 1 garazh i perfshire ne cmim.

Cmimi eshte ne vleren Neto.

Per nje vizite na kontaktoni.

Features

Location