Apartament per qira prane kompleksit Dinamo

450€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Zona eshte e favorshme, e preferushme pasi ofron facilitetet e nevojshme. Apartamenti i organizuar ne dhome ndenjeje me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, lavanteri dhe 1 ballkon i madh. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem dhe ndricuar mire nga drita natyrale. Gjithashtu disponon dhe 1 garazh.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location