Loading...

Apartament per qira prane Kompleksit Dinamo

400€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe cilesor. Planimetria eshte e organizuar ne nje: dhome ndenjeje bashke me gatimin, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Zona eshte e qete dhe me akses shume te mire per te levizur lirshem ne te gjitha drejtimet e Tiranes.

Ne cmim perfshihet dhe nje vendparkimi por nuk perfshihet tatimi mbi te ardhurat 15%.

Specialet

Vendodhja