Loading...

Apartament per Qira prane Kopshtit Botanik

600€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament per Qira prane Kopshtit Botanik ne nje pallat te ri dhe cilesor. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara ne nje dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga Liqeni i Tiranes. Arredimi i brendshem eshte cilesor dhe me gjithcka duhet per nje jetese komode. Apartamenti ka sistem inverter ngrohje-ftohje, dysheme parketi, kuzhine te kompletuar si dhe mundesi parkimi.

Per ta pare nga afer kete apartament apo me shume informacion mund te na kontaktoni.

Vendodhja