Apartament per qira prane kopshtit Zoologjik

600€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane kopshtit Zoologjik. Zona eshte nder me te kerkuarat, ku vetem pak minuta ecje dhe do gjendeni prane natyres dhe liqenit. Te ofron sherbimet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, i mireadministruar dhe me pamje te lire nga Liqeni. Planimetria e apartamentit organizohet dhome ndenjeje e bollshme, kuzhina e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje relaksuese. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, i kendshem dhe ndricohet mire nga drita natyrale. Gjithashtu ka dhe 1 garazh i perfshire ne cmim.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location