Apartament per qira prane Liceut Artistik

€700 Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Liceut Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire dhe me orientim Lindje-Jug. Planimetria e apartamentit organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i arreduar kendshem dhe me garazh.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location