Apartament per qira prane rruges Myslym Shyri

1,400€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament cilesor per qira, i arreduar me shije dhe i investuar. Zona eshte e mire, ku te ofrohen sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire. Planimetria e apartamentit eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje te bollshme, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje te instaluar, dysheme parket druri si dhe ndricim natyral te bollshem, pasi orientohet nga Jug-Lindje. Gjithashtu ka dhe 1 vend parkimi ne katin nentoke. Preferohet te jepet me qira afatgjate minimumi 2 vite.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location