Apartament per shitje prane Stadiumit Air Albania

250,000€ €

Pershkrimi

Apartament per shitje prane Stadiumit Air Albania. Apartamenti eshte 2+1, i arreduar me stil dhe cilesi. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, me pamje te lire nga Tirana. Cmimi i garazhit eshte 25000 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location