Loading...

Apartament per qira prane Stacionit te Trenit.

650€

Pershkrimi

Apartament per qira prane Stacionit te Trenit. Apartameti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire, i pajisur me ashensor. Zona ka pozicion te favorshem pasi ndodhet prane qendres, ka akses me rruget kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime dhe facilitete te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara, te bollshme si dhe plot drite natyrale fale pozicionit qe ka. Qiraja mujore eshte 650 e negociueshme ne varesi te afatit te kontrates se qiradhenies.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja