Loading...

Apartament per Qira prane Stadiumit Qemal Stafa

600€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per Qira prane Stadiumit Qemal Stafa me hapesira te bollshme dhe organizim komodd te tre. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges se Elbasanit, por me pamje te lirshme nga lulishtja mbrapa stadiumit. Hapesirat e brendshme organizohen ne sallon ndenjeje me kuzhinen dhe kendin e ngrenies. Me tej nje korridor ne te cilin jane te vendosura 2 dhoma gjumi dhe nje dhome e vogel lavanterie. Apartamenti ka 2 tualete dhe nje ballkon te madh pergjate te gjitha dhomave. Mobilimi i brendshem eshte i plote dhe ofron komoditet per nje familje te vogel.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja