Loading...

Apartament per qira prane TEG

700€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per Qira brenda nje rezidence prane TEG. Kompleksi ne te cilin ndodhet ky apartament ka perfunduar rishtazi dhe ofron sherbime administtrimi dhe siguri 24/7. Apartamenti ka hapesira te bollshme, punime cilesore dhe nje arredim modern. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke, si dhe ballkoni i cili ka pamje nga gjelberimi. Dhoma e gjumit eshte gjithashtu e bollshme dhe e arreduar me stil. Ne korridor ndodhet parabanja dhe tualeti. Ketij apartamenti i dedikohet nje vend parkimi gjithashtu ne katin perdhe.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja