Loading...

Apartament per qira te Kika 2

550€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira te Kika 2. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat, ku te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor ne katet e larta te tij. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i ndricuar mire nga drita natyrale, fale dritareve te medha prej xhami.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja