Loading...

Apartament per qira te Kompleksi TID

2,500€

Pershkrimi

Apartament per qira te Kompleksi TID. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i mirembajtur dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte me lokacion te favorshem pasi ka akses me rruget kryesore, farmaci, shkolla prane si dhe nje teresi sherbimesh dhe facilitetes per nje jetese sa me te mire. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 1 kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande 65m2 me pamje te lire nga liqeni. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, me arredim te kendshem si dhe ka ndricim te bollshem natyral fale pozoicionit qe ka.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja