Apartament per qira te Rruga e Elbasanit

600€ €

Pershkrimi

Apartament per qira te Rruga e Elbasanit ose prane Deges Thesarit. Zona eshte e favorshme pasi te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne nje dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i investuar me arredim cilesor dhe modern. Ambienti ndricohet mire nga drita natyrale, fale dritareve te medha prej xhami.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Location