Loading...

Apartament per qira te rruga Myslym Shyri

650€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira te rruga Myslym Shyri. Zona eshte nje nder te preferuarat me mundesi sherbimesh dhe facilitetesh. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i rikonstruktuar , me arredim klasik dhe i kendshem.

Cmimi eshte ne vleren neto.

Per nje vizite, na kontaktoni

Specialet

Vendodhja